Oferta

Oferta (4)

piątek, 07 marzec 2014 16:01

Zamówienia indywidualne

Napisane przez

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oryginalności i indywidualnego podejścia do Klienta, oferujemy Państwu możliwość zamówienia produktów prezentowanych w sklepie ze szczególnymi parametrami lub innej kolorystyce, a także możliwość zamówienia dzieła według własnych upodobań lub na specjalne okazje np. śluby, chrzciny czy jubileusze.

 

Przygotowujemy projekty oraz indywidualne matryce graficzne m.in. z inicjałami, logo firmy.

 

Zapytania należy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Prosimy zapoznać się z dziełami oferowanymi w sklepie tomas ARTE oraz na stronie autorskiej https://www.facebook.com/tomasartegallery, aby zasugerować ewentualne podobieństwo dla zamawianego produktu.

piątek, 07 marzec 2014 16:00

Wypożyczalnia

Napisane przez

Oryginalne i dostępne dzieła takie jak: obrazy, grafiki czy rysunki można w naszej firmie wypożyczyć.

 

We współczesnym świecie odpowiedni wystrój wnętrza podnosi prestiż jego właścicieli, w związku z czym oferujemy Państwu możliwość wypożyczenia dzieła na czas określony, atutem jest niski koszt za wyjątkowy efekt wizualny i wzrost pozytywnego wizerunku w oczach gości.

 

Mogą zaistnieć co najmniej dwie sytuacje, kiedy nasza oferta będzie dla Was atrakcyjna...

- pierwsza to okazjonalny event firmowy - jeśli chcesz pokazać się z jak najlepszej strony, zadbaj o każdy detal i element wystroju - pomożemy Ci w odpowiedniej aranżacji wnętrza

- druga sytuacja  występuje, kiedy pragniesz zainwestować w dzieło aby upiększyć swój dom, jednak nie możesz się zdecydować który obraz wybrać - żaden problem, teraz możesz wypożyczyć dzieło i sprwdzić jak współgra z Twoim otoczeniem

 

Wypożyczenie jest odpłatne i odbywa się na podstawie umowy na czas określony. Minimalny czas wypożyczenia dzieła wynosi 3 dni zaś maksymalny do 90 dni. Warunkiem wypożyczenia dzieła jest wpłacenie kaucji o równowartości ceny dzieła. Koszt wypożyczenia dzieła na 3 dni wynosi 50zł za każdy kolejny dzień naliczana jest opłata stanowiąca 0,25 % jego wartości, która zostanie potrącona z wpłaconej kaucji przy zwrocie dzieła w stanie nieuszkodzonym.

 

Wypożyczający ma prawo pierwokupu dzieła, w przypadku zainteresowania kupnem go przez innych klientów. Jeśli wypożyczający zakupi dzieło w okresie trwania umowy opłata z tytułu wypożyczenia zostanie anulowana.

 

Zainteresowanych Klientów prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny z firmą tomas ARTE.

piątek, 07 marzec 2014 16:00

Wypał ceramiki

Napisane przez

Zapraszamy do skorzystania z oferty wypału ceramiki na biskwit lub szkliwa w piecu PRYMUS o pojemności 120 L.

Maksymalny wymiar prac nie może przekroczyć 60 cm wysokości i 40 cm średnicy. Czas realizacji usługi zależy od ilości przyjętych zleceń, średnio wynosi od 5 do 14 dni - ustalany jest indywidualnie, zależnie od ilości zleceń i wielkości wypału.

 

CERAMIKA WAŻONA PO WYPALE CENA LICZONA ZA KAŻDY 1 KG:

Wypał na biskwit w temperaturze 950°C - 10 zł

Wypał szkliw w temperaturach 1020-1080°C - 15 zł

Wypał szkliw w temperaturach 1200-1280°C - 17 zł

Wypał przy zapełnionym całym piecu – 100 zł

 

CERAMIKA WAŻONA PO WYPALE CENA LICZONA ZA KAŻDE 100 GRAM:

Prace szkliwione małoformatowe wypalane na półce (np. biżuteria) – 3 zł

 

Uwaga! Produkty muszą być dobrze wyschnięte oraz oczyszczone ze szkliwa w miejscu styku z podstawą lub zawieszenia!

Świadczymy usługi odbioru prac od klienta i dowozu ich po wypale. Szczegóły w zakładce DOSTAWA ZAMÓWIEŃ

piątek, 07 marzec 2014 15:59

Karty upominkowe

Napisane przez

Dla osób chcących dokonać zakupu wyjątkowego prezentu, który trafi w gusta obdarowanego, szczególnie polecamy zakup kart tzw. "Gift Voucher" o dowolnej wartości.

Karta podlega wymianie na dzieło wybrane z naszej oferty przez obdarowanego. Karty posiadają 5-letnią ważność od daty zakupu, można więc dobrze przemyśleć swój wybór!

 

Karty nie podlegają wymianie na środki pieniężne.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /templates/jf_vihrea/html/com_k2/portfolio/category.php on line 217

Współpraca

Info

Kontakt

tomas ARTE

Beata Tomas

 

phone:

+48 600 568 823

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.