Wypożyczalnia

Oryginalne i dostępne dzieła takie jak: obrazy, grafiki czy rysunki można w naszej firmie wypożyczyć.

 

We współczesnym świecie odpowiedni wystrój wnętrza podnosi prestiż jego właścicieli, w związku z czym oferujemy Państwu możliwość wypożyczenia dzieła na czas określony, atutem jest niski koszt za wyjątkowy efekt wizualny i wzrost pozytywnego wizerunku w oczach gości.

 

Mogą zaistnieć co najmniej dwie sytuacje, kiedy nasza oferta będzie dla Was atrakcyjna...

- pierwsza to okazjonalny event firmowy - jeśli chcesz pokazać się z jak najlepszej strony, zadbaj o każdy detal i element wystroju - pomożemy Ci w odpowiedniej aranżacji wnętrza

- druga sytuacja  występuje, kiedy pragniesz zainwestować w dzieło aby upiększyć swój dom, jednak nie możesz się zdecydować który obraz wybrać - żaden problem, teraz możesz wypożyczyć dzieło i sprwdzić jak współgra z Twoim otoczeniem

 

Wypożyczenie jest odpłatne i odbywa się na podstawie umowy na czas określony. Minimalny czas wypożyczenia dzieła wynosi 3 dni zaś maksymalny do 90 dni. Warunkiem wypożyczenia dzieła jest wpłacenie kaucji o równowartości ceny dzieła. Koszt wypożyczenia dzieła na 3 dni wynosi 50zł za każdy kolejny dzień naliczana jest opłata stanowiąca 0,25 % jego wartości, która zostanie potrącona z wpłaconej kaucji przy zwrocie dzieła w stanie nieuszkodzonym.

 

Wypożyczający ma prawo pierwokupu dzieła, w przypadku zainteresowania kupnem go przez innych klientów. Jeśli wypożyczający zakupi dzieło w okresie trwania umowy opłata z tytułu wypożyczenia zostanie anulowana.

 

Zainteresowanych Klientów prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny z firmą tomas ARTE.

Click me

Współpraca

Info

Kontakt

tomas ARTE

Beata Tomas

 

phone:

+48 600 568 823

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.